o firmie

Znajomość rynku.

AGIMIX Poland jest producentem mieszadeł dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego, chemicznego, paliwowego, farbiarskiego i dla sektora ochrony środowiska. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji mieszadeł dostosowanych do potrzeb klienta. Zrealizowaliśmy już wiele projektów w Polsce i za granicą. Posiadamy bogate doświadczenie w dostawie mieszadeł dla oczyszczalni ścieków, ponad 100 wydzielonych komór fermentacyjnych na świecie pracuje z naszymi urządzeniami. Dostarczyliśmy także bardzo dużo mieszadeł dla baz magazynowych paliw, dokładnie znamy specyfikę tej gałęzi przemysłu. Jesteśmy w stanie zaoferować bardzo wiele rozwiązań konstrukcyjnych spełniających wysokie wymagania tej branży. W wielu zakładach chemicznych w Polsce jesteśmy niemal wyłącznym dostawcą mieszadeł do reaktorów, wymienników ciepła itp. Dużo naszych aplikacji znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym także w browarach. Produkowane przez nasz mieszadła spełniają rygory przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Ponieważ posiadamy spore doświadczenie w sektorze ochrony środowiska z powodzeniem dostarczamy mieszadła do biogazowni rolniczych zarówno do zbiorników zarobowych, zbiorników substratów i wreszcie komór fermentacyjnych.

Doświadczenie

Dostarczamy mieszadła już od wielu lat, nasz zespół ma 30 letnie doświadczenie i dużą wiedzę specjalistyczną w tej dziedzinie. Rozwiązaliśmy wiele problemów technologicznych naszych klientów związanych z techniką mieszania. Korzystając z gotowych i sprawdzonych rozwiązań oferujemy niezawodne maszyny.

Indywidualne podejście

Wiemy, że istnieją takie procesy technologiczne, których nie można przyrównać do wcześniej zrealizowanych. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która podejmuje się najbardziej nietypowych projektów. Aby zaoferować mieszadło spełniające takie wymagania zaczynamy od skrupulatnego zapoznania się z potrzebami naszych klientów, ze specyfiką procesu i produktu mieszanego. Często odwiedzamy klienta w jego fabryce, pytamy naszych dostawców o najlepsze rozwiązania do tej aplikacji. Przygotowujemy projekt wstępny i przedstawiamy go klientowi, dokładnie słuchamy jego uwag, jeśli konieczne wprowadzamy niezbędne korekty, konsultujemy nasze rozwiązania z dostawcami zbiorników, z branżą automatyki i sterowania. Wszystko po to, aby dostarczyć produkt spełniający indywidualne wymagania.